2. 7. 2019

Fakulta stavební ČVUT v Praze, katedra architektury Vás srdečně zve na již 4. ročník letní školy architektury a stavitelství v srpnu 2019. A máte se na co těšit!

Letní škola je otevřena všem: studentům SŠ a VŠ, pedagogům, úředníkům, odborníkům i laikům, … ale hlavně nadšencům a fandům architektury a stavitelství se smyslem pro trochu recese a letní rozmarnosti.

Ateliér D: Prvek

Seminář a následný workshop: 26. – 30. 8. 2019

Hlavní organizátor:    Fakulta stavební ČVUT v Praze, katedra architektury

prof. Ing. arch. Zuzana Pešková, Ph.D.

Adresa konání akce:   Fakulta stavební ČVUT v Praze, Thákurova 7, 166 29 Praha 6

Kombinace teoretických poznatků a tvůrčího workshopu. V pondělí a v úterý jsou připraveny populárně naučné přednášky, které se dotknou zajímavých témat spojených s hlavním motivem letní školy, na středu je přichystán výlet, ve čtvrtek a v pátek tvůrčí workshop.

Účastnit se lze pouze teoretické části (pondělí až středa) nebo celé letní školy (od pondělí do pátku).

Cena:

Celý týden (seminář i workshop): 1 950 Kč
Pouze seminář bez workshopu (tj. program pouze pondělí až středa): 1 250 Kč
Pro studenty na FSv ČVUT v Praze a čerstvé absolventy (2018/2019) sleva 50 %.

Autor:
Lucie Turzová