Pomozte s kolegy z ČVUT těm, kdo neměli v životě zatím moc štěstí… a choďte či běhejte v Letenských sadech! Za každý Váš kilometr dostane někdo potřebný 25 korun. Start je 12. 9. v 17:00 hodin na Letné. Konec bude stanoven po dosažení částky 10 mil. Kč, nebo 18. 9.
Až do konce září se bude na nádvoří Betlémské kaple v samém centru Prahy konat program pod širým nebem. Na své si při úterních a čtvrtečních večerech přijdou milovníci kina i koncertů.
Ředitelka Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT prof. PhDr. Vladimíra Dvořáková, CSc. vyhlásila mimořádné kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2022/2023.
Fakulta dopravní vyhlásila mimořádný termín přijímacího řízení do bakalářského a navazujícího magisterského studijního programu pro akademický rok 2022/23.
Jedná se o unikátní program, do kterého hledáme studenty za účelem vytvoření multikulturních týmů z ČVUT a Technionu, které pod vedením odborných mentorů vytvoří řešení pro jedinečné výzvy.
Přes třicet přihlášených soutěžících „Vševědů“ z českých univerzit bude bojovat o přízeň diváků, kteří o vítězi rozhodnou online hlasováním od pondělí 11. 4. 2022. Samotné finále soutěže pak proběhne naživo v úterý 13. 9. v Univerzitním kině Scala v Brně. Soutěž Český Vševěd organizuje tým nadšenců akce Noc vědců.