Dne 1. března se od 20.00 hodin otevřou prostory Fakulty strojní v Dejvicích, které nejsou běžně přístupné veřejnosti. V rámci akce Studentská noc mohou návštěvníci například projít branou z driftových závodních vozů předních českých jezdců, jako jsou například Lukáš Bubeníček, Lucie Wangová, Lukáš Hájek a jiní. Ve dvoraně fakulty bude přichystána stage, na které vystoupí Mydy Rabycad, na místě bude také zářit obří vzducholoď, na parkovišti budou parkovat car bary závodních vozů a mezi tím DJ auto Saurus. Z něho zahrají DJ z řad studentů. Program bude doplňovat druhá stage, která bude přímo mezi stroji v halových dílnách Fakulty strojní. Vystoupí na ní formace Noisy Pots.
Dne 28. března od 19.30 hodin se v Betlémské kapli uskuteční Inaugurační koncert. Akce se koná pod záštitou rektora ČVUT doc. Vojtěcha Petráčka. Na koncertě vystoupí Symfonický orchestr pražských symfoniků a Akademický orchestr ČVUT pod vedením dirigenta Jana Šrámka.
Dne 27. února od 10.00 hodin proběhne v Betlémské kapli slavnostní inaugurace nového rektora ČVUT doc. RNDr. Vojtěcha Petráčka, CSc., a děkanů čtyř fakult ČVUT.