Na koncertu v Betlémské kapli, konaném dne 19. března od 19.30 hodin pod záštitou rektora ČVUT doc. Vojtěcha Petráčka, vystoupí pod vedením dirigenta Jana Šrámka Akademický orchestr ČVUT spolu klavíristou Martinem Filou a herečkou Alicí Šnirychovou.
Přednáškový cyklus Rozvojové středy pořádá na Fakultě stavební ČVUT Centrum pro mezinárodní rozvojové projekty. Tematicky jsou zaměřeny na přípravu, realizaci a vyhodnocení rozvojových projektů. A disciplíny úzce svázané s touto problematikou. Cílem centra je propojování lidí z technických a humanitních oborů, za účelem zvýšení kvality projektů. Určeny jsou jak studentům a zaměstnancům ČVUT, tak i široké veřejnosti. Probíhají od 18.00 hodin v místnosti C204, v zimním semestru do 12. prosince 2018, v letním semestru od 20. února do 24. dubna 2019.