Zajímá vás umělá inteligence v online prostoru? Jak funguje, její využití, příležitosti i hrozby? Chcete si vyzkoušet, jak efektivně používat AI nástroje ke své práci nebo tvorbě online brandu a jak se dá třeba hacknout chatbot? Zaplaví generativní AI internet dezinformacemi? Jak se můžeme bránit? Přihlaste se na letní školu na FIT ČVUT – S umělou inteligencí v online prostoru.
Do 10. 5. 2024 mohou studenti podávat žádost o poskytnutí účelového, jednorázového stipendia Nadačního fondu ČVUT Stanislava Hanzla. Stipendium může být uděleno studentům bakalářského, magisterského nebo doktorského studijního programu ČVUT v Praze, v případě bakalářského studijního programu nejdříve od 2. ročníku.
Technická univerzita v Dánsku, partnerská instituce aliance EuroTeQ, zve studenty a studentské týmy z ČVUT k účasti na mezinárodní konferenci Green Challenge (GRØN DYST). Pokud jste student/ka se zájmem podílet se na pozitivních změnách společnosti prostřednictvím udržitelného projektu, pak se nezapomeňte registrovat. Uzavírka přihlášek je 13. května 2014.
Chcete být připraveni na to, co nás v oblasti umělé inteligence (AI) čeká v roce 2024? Přijďte na přednášku v rámci cyklu Informatické večery FIT ČVUT s doc. Pavlem Kordíkem, proděkanem pro spolupráci s průmyslem a odborníkem na AI. Přednáška představí aktuální objevy v AI, které budou mít významný vliv na to, jak bude svět kolem nás již brzo vypadat.
Bez odpovídajících znalostí BIM modelů se v oborech jakkoli se týkajících stavebnictví už těžko obejdete. Využijte možnost přihlásit se na květnové kurzy ČVUT.
Studenti středních škol a gymnázií se mohou do 20. března 2024 registrovat k účasti na již třetím ročníku soutěže Technologické olympiády.
Pojeďte s námi v létě na sportovní kurz. Vyzkoušejte nové aktivity, poznejte nové kamarády, aktivně sportujte a relaxujte celé léto. Zahájení zápisu od 5.2.2024 na našich stránkách.
ČVUT v Praze zve opět středoškolské studenty na dny otevřených dveří.
Letos jsme nabídku pro Ph.D. studenty rozšířili o další zajímavé a praktické aspekty využitelné během doktoského studia. Již proběhl praktický kurz pro začínající vyučující na MÚVS a Doktorandské dny (Best practice) a od listopadu začnou Doktorandské dny ÚK ČVUT.
CHCETE ZÍSKAT STÁŽ VE ŠPIČKOVÉM VÝZKUMU? PŘIHLASTE SE DO PROGRAMU MERIT SIC otevírá příležitost pro české i zahraniční výzkumníky, kteří dosáhli titulu Ph.D. a mají za sebou dvouletou zkušenost na zahraničních vědeckých pracovištích.

Pages