Dne 16. února 2019 proběhne od 19.00 na pražském Žofíně XIII. Reprezentační ples ČVUT. Akci bude moderovat Petra Krmelová. V hlavním sále vystoupí Plesový orchestr pražských symfoniků a Orchestr Karla Vlacha se sólisty Rozálií Havelkovou, Janem Komínkem a Janem Smigmatorem. Předtančení se ujme formace Swing Busters, závěru plesu kapela Jazz Police.
Přednáškový cyklus Rozvojové středy pořádá na Fakultě stavební ČVUT Centrum pro mezinárodní rozvojové projekty. Tematicky jsou zaměřeny na přípravu, realizaci a vyhodnocení rozvojových projektů. A disciplíny úzce svázané s touto problematikou. Cílem centra je propojování lidí z technických a humanitních oborů, za účelem zvýšení kvality projektů. Určeny jsou jak studentům a zaměstnancům ČVUT, tak i široké veřejnosti. Probíhají od 18.00 hodin v místnosti C204, v zimním semestru do 12. prosince 2018, v letním semestru od 20. února do 24. dubna 2019.
Novoroční koncert ČVUT se uskuteční 28. ledna 2019 od 19.30 hodin ve Dvořákově síni pražského Rudolfina. Pod vedením dirigenta Marka Šedivého zahraje Symfonický orchestr Českého rozhlasu spolu se sólistkou Jitkou Čechovou. V průběhu večera zazní skladby od J. Brahmse, R. Schumanna a N. A. Rimského-Korsakova.
Na koncertu v Betlémské kapli, konaném dne 19. prosince 2018 od 19.30 hodin pod záštitou rektora ČVUT doc. Vojtěcha Petráčka, vystoupí pod vedením dirigenta Jana Šrámka Akademický orchestr ČVUT spolu se zpěvačkou Evou Garajovou, flétnistkou Žofií Vokálkovou a harfenistkou Zbyňkou Šolcovou.