1. 7. 2019

Mimořádný termín přijímacího řízení do bakalářských studijních programů pro studium v akademickém roce 2019/2020 na Fakultě elektrotechnické při ČVUT v Praze.

Děkan v souladu s Podmínkami pro přijetí do bakalářských programů pro akademický rok 2019/2020 vyhlašuje mimořádný termín přijímacího řízení do studia v bakalářských programech:

Elektrotechnika, energetika a management (prezenční)
Elektronika a komunikace (prezenční)
Elektrotechnika, elektronika a komunikační technika (kombinované)
Otevřená informatika (prezenční)
Otevřené elektronické systémy (prezenční)
Softwarové inženýrství a technologie (prezenční)
Lékařská elektronika a bioinformatika (prezenční)

Mimořádný termín je určen všem zájemcům o studium na FEL, studentům, co nestačili podat přihlášku v řádném termínu, zájemcům o studium ze zahraničí v češtině, kteří nemohli podat přihlášku do řádného kola včas a všem těm, co mají volbu studia na FEL za svou životní volbu.

Termín ukončení přijímání přihlášek:                                                   do 2. 9. 2019

Termín přijímací zkoušky do bakalářského studia:                                   9. 9. 2019

Termín zápisu do studia 1. ročníku bakalářského studia:                        16. 9. 2019

Termín pro doručení úředně ověřené kopie maturitního vysvědčení/nostrifikační doložky, v případě cizinců (kromě SR) také potvrzení o absolvování zkoušky z českého jazyka: nejpozději v den zápisu 16. 9. 2019