17. 6. 2019

Jana UTTENDORFSKÁ, moderátorka

Už za hodinu začíná v pražském Centru architektury a městského plánování projekt Experiment speciál. Radiožurnál bude po celý týden představovat inovace a vize budoucnosti. Dnes začíná architekturou. Na místě je náš reportér Vojtěch Koval.

Vojtěch KOVAL, redaktor

Před malou chvílí jsme otevřeli dveře tady v centru architektury a čekáme na první návštěvníky, ti si tady už teď můžou prohlédnout iglú přístřešek, který má pomáhat lidem bez domova přečkat chladné noci na podzim a v zimě, a taky studentskou vizi obydlí na Marsu. V 19 hodin začíná přednáška Kateřiny Novákové z fakulty architektury ČVUT o plastu jako materiálu budoucnosti. Hlavním hostem pak bude od 20 hodin Arch. Eva Jiřičná. Rozhovor s ní uslyší posluchači živě v našem vysílání. Vojtěch Koval, Radiožurnál.

Radiožurnál