1. 4. 2019

V ÚTERÝ 16. DUBNA SE OD 12 DO 20 HODIN KONÁ CROSS CAMPUS & INTERNATIONAL DAY.

Tradiční akce v Kampusu Dejvice nabídne běžecký závod, ale také lezeckou stěnu, trampolínu, beer jógu, workoutovou exhibici, ochutnávku cizokrajné kuchyně nebo cestovatelské besedy. Vstup je zdarma. Cross Campus je štafetový běh studentů nebo zaměstnanců zdejších vysokých škol a institucí, kdy každý z čtyřčlenného týmu uběhne jeden kilometr. Startuje se před NTK, běží se Studentskou a Zikovou ulicí, parkem Indiry Gándhíové, podél Fakulty stavební, Fakulty architektury a odtud zpět k NTK.
Ve spolupráci se studentskou organizací International Student Club pak následuje International Day. Jde o pravidelnou jarní akci, která spojuje život zahraničních studentů a mezinárodní komunity s ostatními studenty ČVUT a širokou veřejností. V prostoru před Národní technickou knihovnou budou připravené stánky jednotlivých studentských klubů nejen z ČVUT. Vítáni jsou všichni, kteří mají zájem dozvědět se přímo od místních lidí, jak se žije na druhém konci světa, nebo si zpříjemnit odpoledne hrou či poslechem živé hudby.

Šestka