1. 4. 2019

Den, kdy se vás řada lidí bude snažit napálit, je tady. Lupa vlastní mystifikace nechystá, tady ale je náš tradiční přehled vtípků hlavně z oblasti IT a internetu.

Apríl! Tohle zvolání dnes uslyšíte mnohokrát. Kromě vašich přátel se vás celý den snaží nachytat a pobavit také marketingová oddělení řady firem. Abyste neztratili přehled, je tady průběžně aktualizovaný přehled aprílových vtípků z českého i světového internetu. Pokud pro nás máte tip, dejte nám prosím vědět v diskuzi pod článkem.

Menza, která je příliš dobrá

Pražská ČVUT řeší problém. Její nová menza příliš dobře vaří a bude se kvůli tomu muset zavřít, informuje časopis FIT ČVUT Buď FIT. "Začaly se nám množit stížnosti studentů. V nich nám píšou, že jim jídlo v Technické menze chutná natolik, že si častokrát objednají více než sní, a zbytečně tak zahlcují svůj rozpočet,"cituje mluvčí školy Marcelu Halanovou.

Autor:
David Slížek