20. 2. 2019

Fakulta architektury ČVUT vyhlašuje již sedmý ročník soutěžní přehlídky Druhá kůže, která je určena studentům/studentkám bakalářského studijního programu FA ČVUT zapsaným v zimním semestru akademického roku 2018/19 nebo letním semestru 2017/2018 do Ateliéru Bytová stavba (ATBS). Projekty do soutěže nominují vedoucí ateliérů.

Prostřednictvím soutěžní přehlídky budou představeny rozdílné přístupy k navrhování staveb pro bydlení a formou finančních odměn podpořeni talentovaní studenti/studentky. Soutěžní přehlídka přispěje k reflexi ateliérové výuky a rovněž k diskusi o metodice navrhování bytových staveb na Fakultě architektury Českého vysokého učení technického v Praze. Oceněné návrhy budou prezentovány v elektronické publikaci a na internetových stránkách Fakulty architektury Českého vysokého učení technického v Praze.

Info

KDY: Vernisáž a vyhlášení výsledků proběhne ve středu 27. února 2019 v 17:00 až 22:00 hodin. Všechny projekty nominované do soutěže budou vystaveny v pžízemí FA od 20. 2. do 6. 3. 2019. ​

KDE: Centrum architektury a městského plánování (CAMP), Vyšehradská 51, Praha 2

Autor: