16. 1. 2019

Fabrika je vernisáž všech ateliérových projektů odevzdaných za zimní semestr. Jedná se o největší akci svého druhu v republice, vystaveno je více než 1000 studentských prací ze všech studijních oborů - architektura a urbanismus, krajinářská architektura a design.

Nenechte si ujít příležitost seznámit se nejen s projekty, které na FA ČVUT vznikají, ale i s prostředím, kde budoucí architekti a designéři pracují.

Akce je zdarma a přístupná veřejnosti, zahájení je v 18.00 v atriu.

Samostatná vernisáž útulen do Krkonoš je již v 11.00 před budovou fakulty.

V ateliérech budou přítomni studenti i vedoucí ateliérů. V přízemí bude posezení s občerstvením.

Výstavy
Celkem 56 ateliérů na sedmi podlažích představuje výsledky semestrální práce studentů studijních oborů Architektura a urbanismus, Krajinářská architektura a Design. Jednotlivá zadání jsou zveřejněna na zdi události.

Architektura a urbanismus
2. podlaží – 1.ročník
5. - 7.podlaží – 2. - 5.ročník

Krajinářská architektura
2. podlaží – 1.ročník
6. podlaží – 2. - 5.ročník

Design
4. a 5. podlaží

Samotná výstava ateliérových prací trvá od 15. ledna 2019 do 26. ledna 2019.

prazsky.denik.cz