9. 1. 2019

Fakulta architektury ČVUT v Praze zve na vernisáž výstavy FABRIKA 2019, která se bude konat v prostorách fakulty 17. ledna od 18:00. Vystaveno bude letos přes 1000 studentských prací z více než 40 ateliérů všech studijních oborů – Architektury a urbanismu, Krajinářské architektury a Designu. Ve stejný den proběhne také představení projektu Útulny do Krkonošského národního parku a to již od 16:00.

Ve čtvrtek 17. ledna se koná na půdě Fakulty architektury ČVUT vernisáž všech ateliérových prací odevzdaných za zimní semestr. Jedná se o největší akci svého druhu v republice, vystaveno je více než 1000 studentských prací ze všech oborů - Architektura a urbanismus, Krajinářská architektura a Design.

Akce je zdarma přístupná veřejnosti. Zahájení proběhne v 18 hodin. Letos bude Fabrika spojena s vernisáží Útulen do Krkonoš, ta proběhne již v 16 hodin před Novou budovou ČVUT. V ateliérech budou přítomni studenti i vedoucí ateliérů.

earch.cz