7. 1. 2019

Den otevřených dveří na Fakultě stavební v Praze

Proběhne ve dnech 25. a 26. ledna 2019 od 9:00 do cca 14:00 hod. Po oba dny je připraven program, který provede návštěvníky od přijímaček po studium až po výzkum. Představí se obory, které se na  fakultě vyučují, jak si z nich vybrat a jak se na přijímačky připravit. Během celého dne jsou připraveny stánky všech studijních programů a specializací Fakulty stavební ČVUT v Ateliéru D. Uprostřed Ateliéru bude meeting point, ze kterého se odchází na prohlídky po fakultě.

V sobotu bude probíhat soutěž Hala roku JUNIOR, v níž týmy středoškolských studentů budou zatěžovat modely konstrukcí. Tentokrát se bude jednat o model rozhledny s vyhlídkovou plošinou.

Adresa: Fakulta stavební, Thákurova 7, 166 29 Praha 6 – Dejvice

Informace ke Dni otevřených dveří mohou získat zájemci také: Ing. Marta Špačková, 608 048 427 / PR oddělení

V současné době je již možné podávat přihlášku ke studiu na Fakultu stavební ČVUT Praha. Uzávěrka přihlášek do studia je 31. března 2019. Vyplnit a odeslat ji můžete už dnes.

izdoprava.cz