20. 10. 2018

Již prvního listopadu se můžete těšit na věhlasné hokejové klání. V holešovické Tipsport areně v 17:45 začne hokejová bitva pražských univerzit. I HC Ekonom z ekonomky se porve již po osmé o pohár primátora hlavního města Prahy.

Hokejová bitva univerzit je celovečerní turnaj čtyř univerzitních týmů. Tradičně se zúčastní VŠE, Česká zemědělská univerzita, Univerzita Karlova a České vysoké učení technické. Loňský ročník vyhrála Univerzita Karlova, která se na prvním místě kromě roku 2013 umisťuje pravidelně. HC Ekonom zatím ani jednou ze sedmi ročníků nevyhrál, ale třikrát ve finále o zlato bojoval. Každá univerzita má pro své fanoušky vyhrazenou čtvrtinu hlediště. Fanoušci VŠE fandí tradičně v bílých barvách.

Vstupenky se prodávají od pondělí 22.10. do 31.10., a to na třech místech: Café bar Ekonom (Kavárna RB) Žižkov, Večerka kolej Vltava  a Kantýna Deštník. Cena vstupenky v předprodeji je 140,- Kč, na místě pak 199,-.

Autor:
Vojtěch Němčanský