30. 7. 2018

Ateliér D: První republika
Katedra architektury Fakulty stavební ČVUT v Praze ve spolupráci s Omnium z. s. a Památkovou komorou ČR letos potřetí pořádá letní školu architektury a stavitelství.

Připomeneme si období první republiky a jeho odkaz. V duchu dobré tradice se výchozím tématem budeme inspirovat a rozvíjet jej až do dnešních problémů či budoucích výhledů.

Letní škola je otevřena úplně všem: studentům středních a vysokých škol, pedagogům, úředníkům, odborníkům i laikům, … ale hlavně nadšencům a fandům architektury a stavitelství.

Program je koncipován do pěti pracovních dní v termínu 27. 8. – 31. 8. 2018 v kombinaci teoretických poznatků a tvůrčího workshopu.

V pondělí a v úterý jsou připraveny populárně naučné přednášky, které se dotknou zajímavých témat spojených s hlavním motivem letní školy, na středu je přichystán výlet, ve čtvrtek a v pátek tvůrčí workshop. Účastnit se lze pouze teoretické části (pondělí až středa) nebo celé letní školy (od pondělí do pátku).

Kdy: 27.8.-31.8.2018
Kde: Praha, Fakulta stavební ČVUT, Atelier D