21. 5. 2018

Zuzana FILÍPKOVÁ, redaktorka
Prague Design Week dává prostor také studentům. Například z Vyšší odborné školy oděvního návrhářství nebo z Fakulty architektury ČVUT.

Nikola MIKULECKÁ, studentka architektury
Zadání bylo židle, které by byly stohovatelné nebo skládací, a potom pro bakalářský ročník to byly židle do nebo exteriérové sezení. My jsme celou tu koncepci tady těch klauzur převezli sem.

Jakub KLOUZEK, student architektury
Proč vlastně jsme se přihlásili na ten Design Week, stejně tak jako Ateliér Karel, což s nima vlastně sdílíme místnost, jsme všichni z fakulty architektury z průmyslovýho designu a není to tak, že bysme byli dokopaný školou, abysme se sem přihlásili a propagovali je, ale vlastně je to takovej pokus nás dát něco zpátky tý škole a propagovat ji.

Zuzana FILÍPKOVÁ, redaktorka
Doplňují studenti architektury Nikola Mikulecká a Jakub Klouzek. Přehlídka designu v Kampusu Hybernská zůstane až do neděle 27. května. Zuzana Filípková, Český rozhlas.

Renata KROPÁČKOVÁ, moderátorka
A to už je z aktualit pondělní večerní publicistiky na Plusu vše. Pěkný zbytek večera přeje Renata Kropáčková.

ČRo Plus