20. 5. 2018

Druhý den otevřených dveří v Testbedu pro Průmysl 4.0 a v Národním centru Průmyslu 4.0 se koná již ve středu 30. května v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC). Vstup je zdarma na základě potvrzené registrace do naplnění kapacity.

Testbed pro Průmysl 4.0 je experimentální pracoviště pro testování inovativních řešení a procesů pro tzv. chytré továrny. Testbed představuje naprosto unikátní koncept zkušební výrobní linky, která díky variabilitě strojů, robotů a softwarových nástrojů včetně kombinace rozšířené i virtuální reality umožnuje testovat postupy Průmyslu 4.0 před jejich zavedením do reálné průmyslové výroby.

Národní centrum Průmyslu 4.0 (NCP 4.0) má za cíl především šíření osvěty o Průmyslu 4.0 a rozvíjení úzké spolupráce akademické a průmyslové sféry.

Přijďte nalézt inspiraci pro digitalizaci Vaší firmy a navázat kontakty s odborníky z oboru.

Vstup na akci je možný pouze na základě potvrzené registrace.

13:00 – 13:30    příchod hostů
13:30 – 13:45    zahájení akce zástupcem NCP4.0    úvodní slovo
13:45 – 14:00    představení Testbedu pro Průmysl 4.0, Pavel Burget
14:00 – 17:00    prohlídka jednotlivých částí Testbedu s komentářem