22. 4. 2018

Studenti produktového designu v Ateliéru Jaroš Gonzalez na FA ČVUT v Praze měli jako poslední klauzurní práci navrhnout sedací nábytek, konkrétně skládací nebo stohovatelnou židli či sezení do exteriéru. Výsledky jejich počínání si budete moci prohlédnout na nadcházející designérské přehlídce Prague Design Week 2018, která se uskuteční ve dnech 21. až 27. května v Kampusu Hybernská 4.

„V rámci Prague Design Weeku představujeme produkty, které vznikly jako klauzurní práce zimního semestru 2017|18. Jde o kombinaci sezení do exteriéru a stohovatelných nebo skládacích židlí. Zadáním pro materiál byl kov a dřevo. Mezi vystavujícími studenty budou Nikola Mikulecká, Tereza Horká, Klára Janypková, Bartoloměj Holubář, Jakub Klouzek, Prokop Hartl, Kristýna Mikolášková, Zuzana Dvořáková, Milica Lovíšková, Le Hami Nguyen nebo Kateřina Cibulková,“ uvádí studenti pod vedením Jana Jaroše a Daniela Gonzaleze.

Pátý ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week zaujme dvě podlaží bývalého bytového domu v Kampusu Hybernská 4 jen pár kroků od Obecního domu. Krom prezentací více jak 80 designérů, designérských studií, umělců, šperkařů a módních návrhářů se můžete těšit na celodenní promítání v Design Kině, každodenní podvečerní přednášky a bohatý doprovodný program. Vstupenku na celý týden zakoupíte na pokladně ve dny konání akce od 21. do 27. května.

Autor:
Ondřej Krynek