19. 3. 2018

Další ze série náborů do registru dárců kostní dřeně proběhne se středu 21. března, tentokrát na Fakultě stavební ČVUT v Dejvicích.

Přijďte se do registru zapsat přímo na půdě univerzity bez nutnosti návštěvy nemocničního zařízení. Třeba mezi přednáškami nebo během pauzy na oběd, nábor bude probíhat přímo v atriu Fakulta stavební ČVUT od 9:30 do 15 hodin.

Zápis do registru spočívá pouze ve vyplnění formuláře a následném odběru vzorku, buďto odběr cca 2 ml. krve nebo stěr z dutiny ústní. Celý proces zabere asi 10 minut. Pro zápis budete potřebovat pouze kartičku zdravotní pojišťovny a občanský průkaz.

Základními podmínkami pro zápis do registru je věk 18 – 35 let a dobrý zdravotní stav.

Středa 21. března v 9:30–15 hodin, Fakulta stavební – atrium – ČVUT v Praze, Thákurova 7, Praha 6.

prazskypatriot.cz