8. 11. 2017

Přednáškový cyklus na Fakultě architektury ČVUT představuje v listopadu velká jména evropské architektury. Přednášky se konají vždy v pondělí od 18.30 hodin, Vstup na ně je zdarma a bezbariérový.
V nejbližší pondělí se uskuteční přednáška Rainera Mahlamäkiho, děkana fakulty architektury univerzity v Oulu. Architektonická kancelář, s níž spolupracuje, má v portfoliu například budovy Helsinské univerzity či Muzeum historie polských Židů ve Varšavě, které získalo mnohá ocenění.
V pondělí 20. listopadu přednáší Kees Christiaanse, který pracoval na prestižních univerzitách a výzkumných pracovištích (TU Berlin, ETH Curych či Future Cities Laboratory v Singapuru). Obě tyto přednášky se uskuteční v přednáškové síni Gočár na Fakultě architektury ČVUT v Thákurově 9, v Praze-Dejvicích.

Lidové noviny