16. 6. 2017

V rámci 16. ročníku Českých akademických her budou korunováni i vysokoškolští mistři mezi muži a ženami.

Finálový turnaj mužů je na programu 19. a 20. června. Hrát se bude ve sportovní hale Pod Juliskou na Praze 6. Finále, které se bude hrát v úterý od 20 hodin bude vysílat živě LivesportTV.cz!

O titul se utká mezi muži šest vysokých škol: Ve skupině A Palestra, Západočeská univerzita v Plzni a Univerzita Palackého v Olomouci. Ve skupině B pak České vysoké učení technické, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně z Ústí nad Labem a Masarykova univerzita. Finálový turnaj startuje v pondělí od 15 hodin zápasem Palestry s ZČU.

Ženský finálový turnaj se odehraje ve dnech 22. a 23. června. Ve čtvrtek se bude hrát pod širým nebem na Strahovských kolejích. Rozhodující zápasy o umístění jsou na programu v pátek v hale Pod Juliskou.

O titul v ženské části akademického futsalového mistrovství se utká sedm univerzit, které se v základní skupině utkají každý s každým. Titul si v pátek vybojuje České vysoké učení technické, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně z Ústí nad Labem, Masarykova univerzita, Univezita Karlova, Univerzita Tomáše Bati ze Zlína, Západočeská univerzita z Plzně a Univerzita Palackého z Olomouce.

futsal.fotbal.cz