18. 5. 2017

Největší česká událost ve vysokoškolském sportu se blíží a zúčastnit se jí může kdokoliv ze studentů, kteří se na to cítí. České akademické hry, malá česká olympiáda vysokoškoláků, se letos konají v Praze, a to od 18. do 23. června. Závodit se bude ve 24 disciplínách a přihlašovat se na akci je možné až do 9. června.

Na Českých akademických hrách se tradičně soutěží v individuálních a kolektivních disciplínách, letos to bude pod patronací Českého vysokého učení technického a České zemědělské univerzity. Zatímco u kolektivních sportů je třeba projít kvalifikací, u těch individuálních stačí poslat přihlášku na konkrétní univerzitní pracoviště, které hry zastřešuje.

V případě Masarykovy univerzity je to konkrétně Eva Slonková, na jejíž e-mail slonkova@fsps.muni.cz je možné přihlášky směřovat. Podrobnosti o tom, jak by takové e-maily měly vypadat, jsou k dispozici na webu akce.

Autor:
Martina Fojtů