3. 5. 2017

Po různých majálesech a oslavách studentství přichází čas na další akci od studentů. 17. května se totiž uskuteční již 11. ročník studentského hudebního festivalu MEZI BLOKY, který je organizovaný studenty a mladými lidi ze studentského klubu Pod-O-Lee.

Letos vás na této akci, která nese heslo „od studentů pro studenty“, čeká dvojnásobné množství hudby – kromě hlavního podia s kapelami zde bude totiž i druhé DJ podium. Čeká vás i hudební překvapení v podobě holandské kapely Play Ground Zer0.

Všechno se však netočí jen kolem hudby – na své si přijdou i milovníci adrenalinu, kteří si můžou vyzkoušet pivolezení nebo bodyzorbing. Návštěvníci si pak můžou oddechnout v chill-out zóně nebo při malováni na tvář. S kamarády si můžete dát vyrobit společnou fotku nebo si dát pivo a klobásku za opravdu studentské ceny. Pro všechny jsou připraveny i soutěže o super ceny, takže ani o přestávkách mezi kapelami nebude nouze o zábavu.

17. května od 14.00 v areálu studentských kolejí ČVUT Podolí.
Vstup ZDARMA

Program: