21. 1. 2017

Ve čtvrtek 2. února 2017 se v prostorách historické budovy Karolina Univerzity Karlovy uskuteční druhý ročník Veletrhu pražských veřejných vysokých škol. Zájemci o studium v Praze na něm naleznou studijní nabídku bakalářských a magisterských studijních oborů.

Veletrh je určen především studentům středních škol, kteří na něm naleznou studijní nabídku osmi pražských veřejných vysokých škol – Univerzity Karlovy, Vysoké školy ekonomické v Praze, Českého vysokého učení technického v Praze, České zemědělské univerzity v Praze, Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, Akademie múzických umění v Praze, Akademie výtvarných umění v Praze a Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze.

Veletrh se koná 2. února od 9:00 do 16:30 hod. v prostorách Karolina Univerzity Karlovy, Ovocný trh 3, Praha 1. Vstup na veletrh je zdarma.

prahapress.cz