20. 1. 2017

Ve dnech 25. – 26. ledna se v pražských Letňanech koná už desátý ročník veletrhu Gaudeamus. Představí se na něm téměř 200 vystavovatelů, z toho zhruba třetina ze zahraničí.

Veletrh Gaudeamus, jenž získal záštitu hlavního města Prahy, je zaměřený na univerzitní, neuniverzitní pomaturitní studium a na celoživotní vzdělávání. Jeho cílem je poskytnout co nejvíce informací o vysokoškolském vzdělávání.

Doporučeno zaměstnavateli

Akce proběhne na výstavišti PVA Expo Praha Letňany v hale č. 4. Zde se ve velkém stanu expozice 66 představí v rámci osmi fakult ČVUT v Praze také Fakulta strojní, která v uplynulém roce získala ocenění „Doporučeno zaměstnavateli“ jako druhá nejlepší fakulta u nás.

V Hospodářských novinách se pak umístila jako vůbec nejlepší strojní fakulta v České republice, která zájemcům o studium nabízí třeba možnost stavět letecké motory.

praha.eu