23. 12. 2016

Soutěž univerzitních projektů nazvanou United Incubators Contest uspořádaly společně tři podnikatelské inkubátory působící při pražských univerzitách, a to ČVUT InQbay, Point One ČZU (při České zemědělské univerzitě) a xPORT VŠE (při Vysoké škole ekonomické). Hlavním partnerem akce byla Česká spořitelna. V soutěži se se svými podnikatelskými nápady utkalo šest vybraných univerzitních týmů, po dvou z každé školy. Soutěžní projekty byly představeny 29. listopadu na slavnostním večeru a odborná porota i diváci společně vybírali ten nejlepší.
United Incubators bude společnou platformou prosazování zájmů zúčastněných univerzit v příslušných ekonomických a legislativních oblastech. Poslouží k navazování nových kontaktů, pořádání společných akcí, stáží a k poskytování poradenských služeb. Iniciativa United Incubators se bude angažovat také v publikační, výzkumné, certifikační oblasti a dalších.

Automa