21. 11. 2016

Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze pořádá v pátek 25. listopadu od 8.30 h Den otevřených dveří. Během akce, která se již tradičně koná jak v sídle fakulty v pražských Dejvicích, tak i v budově na Karlově náměstí, budou představeny nejen možnosti studia, ale i špičkové laboratoře a projekty. Tentokráte není akce určena jen pro zájemce o studium: Pro středoškolské učitele je připraven seminář o výukové platformě Nucleo.

Seminář seznámí pedagogy s možnostmi využití výukové platformy Nucleo, která na fakultě vznikla. Jde o ekonomickou náhradu napájecího zdroje 5 V, osciloskopu, generátorů a voltmetru pro samostatnou (i domácí) práci studentů při řešení úloh z elektroniky, fyziky a elektrických měření.

techmagazin.cz