14. 10. 2016

Během dvou let Uber dramaticky změnil trh individuální dopravy v Praze a stejně tak ovlivnil i to, co od těchto služeb zákazníci očekávají a vyžadují.
Potvrzují to nejen názory odborníků, včetně děkana Fakulty dopravní ČVUT, Prof. Svítka, ale vyplývá to i z exkluzivního průzkumu veřejného mínění společnosti TNS Aisa pro Uber, který mapoval názory reprezentativního vzorku populace v Praze a Brně.

„Moderní technologie stále více pronikají do každodenního života a významným způsobem mění modely našeho chování.
Uber je toho názornou ukázkou, neboť za dva roky dokázal ovlivnit způsob přepravy řady obyvatel i návštěvníků Prahy, a to především díky své jednoduchosti a transparentnosti,“ potvrzuje prof. Dr. Ing. Miroslav Svítek, dr. h. c., děkan Fakulty dopravní ČVUT.

penize.cz