10. 10. 2016

Přednáškový cyklus na Fakultě stavební ČVUT v Praze na téma „Co je architektura?“ přináší bazální úvahu nad smyslem architektury v dnešní době prostřednictvím čtyř vybraných architektů, kdy každý z nich reprezentuje odlišný přístup.

Prvním přednášejícím bude architekt Josef Pleskot, jež je v současné době považován za jednoho z nejlepších současných architektů. Dalším v pořadí bude mladý architekt Vít Šimek z ateliéru H3T, jehož tvorba je velice specifická a vymyká se všem stereotypům. Jakub Cigler bude třetím přednášejícím, jež představí svojí vizi architektury z pozice mezinárodně uznávaného architekta. Závěrečná přednáška bude v režii architektky Lenky Křemenové z A1Architects.

Přednášky se konají vždy v úterý od 18 hodin v Ateliéru D, Fakulty stavební ČVUT v Praze, Thákurova 7, 166 29 Praha 6 – Dejvice.

earch.cz