15. 9. 2016

Dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž, která se uskuteční 17. 9. 2016 v 17:00 na Senovážném náměstí v rámci festivalu Zažít město jinak.
Po celý den budete moct zhlédnout projekty projekty studentů Fakulty architektury ČVUT, kteří v letním semestru vypracovali alternativní studie nových stanic pražského metra. Vernisáž s autory ze školního atelieru Rothbauer, jejich pedagogy i zástupci Metro D jinak začne v 17:00 hodin. Přijďte diskutovat o neutěšeném stavu architektury v rámci projektování nového metra. Na vernisáži promluví zástupci iniciativy "Metro D jinak a lépe", zástupci hostitelské galerie Kvalitář a fakulty. V rámci této události také pořádáme celodenní workshop "Nakresli si svoje metro!" jak pro dospělé, tak pro děti.

archiweb.cz