31. 8. 2016

Celkovým prvenstvím pro tým eForce FEE Prague Formula, reprezentující Fakultu elektrotechnickou Českého vysokého učení technického v Praze, skočila 6. června soutěž Formula Student v kanadském Barrie. Tam se studenti vydali v rámci projektu OTO – Over The Ocean. Soutěž Formula student se skládá z dílčích závodů, v jejich rámci musí tým monopostu absolvovat jak statické disciplíny, jako je prezentace konstrukce a řešení formule jejího business plánu před porotou, tak i samotné závody.

Na tvorbě elektroformule se podílejí především studenti silnoproudého oboru Elektronika, energetika a management. Vedle samotné konstrukce monopostu se v rámci projektu učí také sestavovat rozpočet, business plán, nebo komunikaci s partnery a sponzory projektu.

Elektro