7. 6. 2016

V termínu 13. - 14. října 2016 se pod záštitou prof. Ing. Petra Konvalinky, CSc. (rektor ČVUT v Praze) a ve spolupráci s Fakultou stavební ČVUT v Praze a stavebními fakultami českých vysokých škol koná v hotelu Skalský dvůr na Vysočině již XIII. konference se zahraniční účastí SPECIÁLNÍ BETONY 2016.

Akce se věnuje problematice speciálních betonů a jejich uplatnění v investiční výstavbě, rekonstrukcemi a opravami betonových staveb v oboru pozemního stavitelství, dopravních staveb a průmyslových staveb v oblasti energetiky.

Jednání konference je členěno do tří sekcí:
Betony v extrémních podmínkách.
Vysokohodnotné betony.
Ostatní speciální betony.

Konference se pravidelně účastní stavební inženýři a odborníci z praxe, zabývající se projektováním, statikou, výrobou betonu a realizací staveb, pracovníci školství, vědy a výzkumu, výrobci plnidel do betonu, barev a nátěrů na beton, speciálních betonových směsí, výrobci drátků a dalších vláken do betonu.

All for Power