16. 5. 2016

Letní škola

28. 8. - 2. 9. 2016 Pořadatel: ČVUT

"Ateliér D" představuje moderní formu vzdělávací aktivity, která akcentuje základní principy klasické výuky, ale v kompaktním pojetí krátkodobé, intenzivní vzdělávací akce primárně pro studenty programu Architektura a stavitelství FSv ČVUT Praha.

Cílovou skupinou jsou studenti architektury a stavebních oborů z ČR a zahraničí, pedagogové z ČVUT a oborově příbuzných vysokých škol z ČR, pracovníci výkonné památkové péče, pracovníci památkových úřadů, pracovníci z oblasti municipální a veřejné správy, kulturní oblasti, ale i zástupci z oblasti spolků zaměřených na propagaci architektury.

Výstupem "Ateliéru D" bude celkové urbanistické a architektonické řešení vybrané historické lokality na území Prahy s akcentem na ideové propojení s výročím narození Karla IV.

Brněnský Metropolitan