11. 3. 2016

To nejosobnější ze své tvorby – první ideje ve formě skic – odhaluje padesát českých architektů v knize Skici – Sketches. Výběr koncepčních náčrtů a kreseb sestavil tým vedený pedagogy Fakulty architektury ČVUT v Praze Jano Stempelem a Janem Jakubem Tesařem. Knihu ve středu 3. února 2016 pokřtil na FA ČVUT v Praze knižní grafik Michal Cihlář.

Kniha vychází v nakladatelství KANT v edici ARCHITEKTURA garantů prof. Ing. arch. Jána Stempela a Ing. arch. Jana Jakuba Tesaře z Fakulty architektury ČVUT v Praze. V edici doposud vyšly např. bestseller 99 DOMŮ nebo anglická publikace CZECH HOUSES. Kniha je určena nejen odborné veřejnosti, ale všem "kulturním" lidem v Čechách a díky dvojjazyčnému provedení i v zahraničí.

Materiály pro stavbu