4. 3. 2022
Už za týden, tedy v pátek 11. března 2022, se od 10:00 uskuteční Den otevřených dveří Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT v Praze. Jedná se o špičkové pracoviště ČVUT, zaměřené na ekonomiku, management, projektové řízení inovací v průmyslu a výchovu pedagogů pro technické předměty na středních školách.

Potřebujete poradit, který studijní program si vybrat? Chcete vidět vybavení ústavu? Pak přijďte na jeho Den otevřených dveří. Dozvíte se i o možnostech vycestování během studia či o studentském životě v kampusu.

Na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT je možno studovat v bakalářských a magisterských studijních programech ekonomického a pedagogického směru. MÚVS nabízí unikátní spojení špičkového ekonomického vzdělání s perfektní orientací v současném vývoji technologií. Při výuce na MÚVS je rovněž kladen důraz na prvotřídní jazykovou průpravu.

Program Dne otevřených dveří a více informací na: https://www.muvs.cvut.cz/dod/

Kontaktní osoba:
Jméno: