Datum zveřejnění: 
2. 7. 2019
Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT (UCEEB) v Praze a organizátor veletrhu, společnost MDL Expo s.r.o., podepsaly další dohodu o spolupráci. UCEEB navíc udělilo záštitu nad 23. ročníkem veletrhu Aquatherm Praha konajícím se v období 3. až 6. března 2020 v areálu PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech a zároveň se stává odborným partnerem doprovodného programu veletrhu.

Jedná se již o 23. mezinárodní odborný veletrh technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy. Součástí spolupráce mezi UCEEB a Aquatherm Praha 2020 budou odborné přednášky a přítomnost odborníků a specialistů jak na připravovaném jednodenním fóru pro společnosti a organizace, tak i na doprovodném programu.

„Velmi vítám další pokračování spolupráce s pořadateli veletrhu Aquatherm, jehož zaměření se do značné míry kryje s naším. Díky tomu můžeme i nadále účinně rozvíjet nanejvýš potřebnou komunikaci mezi výzkumnými institucemi a průmyslem,“ říká k uzavření smlouvy ředitel UCEEB doc. Lukáš Ferkl.

„Jako pořadatelé veletrhu si plně uvědomujeme nutnost spolupráce mezi akademickou a komerční sférou. Spolupráce i transfer informací a znalostí napříč obory je dnes naprosto esenciální. Je nám proto ctí, že můžeme opět spolupracovat s UCEEB, které výše uvedené zcela naplňuje,“ vyjádřil se ke spolupráci Michal Drážďanský, ředitel společnosti MDL Expo s.r.o.

Kompletní informace o 23. mezinárodním veletrhu Aquatherm najdete na webových stránkách: http://www.aquatherm-praha.com/cz

Kontaktní osoba: 
Jméno: 
Ing. Jana Simčinová
E-mail: 
jana.simcinova@cvut.cz
Telefon: 
+420 605 924 801