20. 3. 2018
Fakulta dopravní Českého vysokého učení technického v Praze pořádá besedu s nejmladším dakarským pilotem kamionu. V úterý 27. března 2018 se od 17.00 hodin přijde o své zkušenosti z nejtěžšího závodu světa RALLYE DAKAR podělit se studenty Martin Macík Jr.

Martin Macík Jr. poprvé na Dakaru startoval v roce 2013, jako navigátor Vlasty Vildmana. Následně se v roce 2015 stal historicky nejmladším pilotem kamionu na Rallye Dakar. Martin se od té doby každým rokem posouvá výš ve výsledkové listině, letos dojel pátý. Rád by překonal svého otce Martina Macíka Sr., který v roce 2010 obsadil 4. místo, což je dodnes nejlepší výsledek české kamionové posádky na Dakaru v Jižní Americe. Právě s otcem vybudovali profesionální dakarský tým Big Shock Racing.

Beseda proběhne v budově Fakulty dopravní ČVUT, Horská 3, Praha 2, v přednáškovém sále B005.

Více informací najdete na https://www.facebook.com/events/600495673636538/

Kontaktní osoba: