25. 7. 2017
Čtyři desítky studentek a studentů z Číny, Vietnamu, Taiwanu, Austrálie, Koreje, Ruska, Thajska, Spojených států amerických a Uzbekistánu absolvovalo během prvních tří prázdninových týdnů na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT v Praze první ročník Mezinárodní letní školy Innovation Leadership for Industry.

„ČVUT tím obstálo v náročné mezinárodní konkurenci a z celého světa přitáhlo talentované a motivované mladé lidi, kteří chtějí uspět v inovativním podnikání a průmyslu,“ řekl hlavní organizátor akce doc. Ing. Jan Vlachý, Ph.D.

Těžištěm programu letní školy ČVUT byl rozvoj dovedností jejích účastníků v oblasti řízení týmů, projektů a inovací. Kromě toho absolventi získali také přehled o špičkových technologických firmách působících v České republice, poznali zdejší kulturní prostředí a navázali užitečné kontakty, které v budoucnosti využijí. Někteří její účastníci se do Prahy vrátí v rámci výměnných programů či k dalšímu řádnému studiu.

Příští ročník mezinárodní letní školy se uskuteční v červenci 2018.

Více informací o celém projektu naleznete na stránce https://www.facebook.com/MIASinternational/

Kontaktní osoba:
Jméno: