31. 1. 2017
Dne 6. února 2017 proběhne pracovní seminář nově vznikajícího Centra Průmyslu 4.0 při Českém institutu informatiky robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT. Seminář je připravován ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR a bude se konat v Národní technické knihovně (Technická 6, Praha 6 – Dejvicích) od 9.00 hod.

Cílem setkání je jednak představit koncepci připravovaného Testbedu Průmyslu 4.0 a současně ukázat na některých konkrétních příkladech z praxe, jak na tom český průmysl s implementacemi myšlenek Průmyslu 4.0 skutečně je.

Dalším důležitým cílem je položit základy vytvoření dělné komunity firem kolem Testbedu 4.0, které by sdružovalo poskytovatele a uživatele řešení v oblasti Průmyslu 4.0, relevantní ICT firmy a akademickou sféru.

Pozvánku a program naleznete v dokumentu: pozvanka-kick-off-centra-4-0_sp-cr-finalni.pdf

Pro akreditaci na seminář kontaktujte Ing. Michaelu Horákovou, michaela.horakova@cvut.cz

Kontaktní osoba:
Jméno: