19. 7. 2023
V novém dílu letní edice fakultního technologického podcastu Jedničky a Nuly vám student druhého ročníku bakalářského studia na FIT ČVUT prozradí, jak zvládnul prvák.

V červencovém dílu se dozvíte, jak se čerstvému absolventovi prvního ročníku bakalářského studia FIT ČVUT podařilo zvládnout prvák. Prozradí, co ho nejvíce překvapilo, co bylo nejtěžší a co mu pomohlo. Nika Semeráda zpovídal jeho kamarád a spolužák Štěpán Pechman, student druhého ročníku FIT ČVUT.

Zajímá vás bezpečnost, umělá inteligence, drony, IT v astronomii nebo kamery ve veřejném prostoru? Poslechněte si i předchozí díly podcastu Jedničky a Nuly na webu fit.cvut.cz/podcast a v aplikacích SpotifyGoogle Podcasts a Apple Podcasts.

Podcast si můžete poslechnout ZDE.