12. 5. 2023
Příznivé počasí, dobrá nálada a velký zájem studentů i zaměstnanců dokreslovaly skvělou sportovní atmosféru Rektorského sportovního dne ČVUT, který se letos konal ve středu 10. května s účastí téměř 1000 sportovců. Největší návštěvnost byla již tradičně na závodech dračích lodí, kterých se zúčastnilo 500 studentů a zaměstnanců ČVUT.

Mezi soutěžními sportovními disciplínami se během Rektorského dne osvědčily tradičně volejbal (70 účastníků), futsal (64 účastníků), bowling (46 účastníků), basketbal (31 účastníků), beach volejbal (36 účastníků), softbal (30 účastníků), lukostřelba (14 účastníků). Nesoutěžních disciplín se účastnilo přes 100 lidí, kteří absolvovali např. kardiocvičení, turistiku, kanoistiku, jízdu na horských kolech či plavání. Děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru a sportovního ducha.
ÚTVS ČVUT

Fota z Rektorského dne 2023 zde