29. 4. 2021
Elizaveta Andreeva, dnes již absolventka Ústavu techniky prostředí Fakulty strojní ČVUT, obdržela 20. dubna 2021 ve studentské soutěži ČEEP2019 (Český energetický a ekologický projekt, stavba inovace roku) dvě prestižní ocenění. Cenu rektora ČVUT v Praze a generálního patrona Fenix group za diplomovou práci nazvanou „Energy Flexiblity of Single-family House Located in Region of Central Europe“.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci převzal ocenění v Betlémské kapli vedoucí její diplomové práce Ing. Vojtěch Zavřel, Ph.D.

Soutěž má dlouhou tradici a letošní ročník byl již osmnáctým v pořadí. Vypisovateli jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvo životního prostředí ČR a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Organizaci soutěže tradičně zajišťuje společnost TOP EXPO CZ. Cílem studentské kategorie soutěže je především podpora zájmu o studium technických oborů na univerzitách v ČR a zlepšení životního prostředí v ČR a EU.

Abstrakt diplomové práce nejdete zde.

Více informací najdete zde.

Foto, zdroj: Fakulta strojní ČVUT