18. 11. 2019
Ve dnech 16. a 17. listopadu se sportovní reprezentace ČVUT zúčastnila V. ročníku Světových meziuniverzitních her pořádaných v Pule. Právo reprezentovat naši univerzitu v silné konkurenci 3 kontinentů, 22 zemí, 62 univerzit a asi 2 000 sportovců si vybojovalo celkem 107 našich studentů, členů 12 sportovních družstev. Nejvýraznějšího úspěchu docílili naši fotbalisté, kteří celou významnou světovou soutěž vyhráli. Stříbrné medaile vybojovali basketbalisté, bronzové medaile pak basketbalistky, volejbalisté a badmintonisté.

Čtvrtá místa obsadila naše družstva futsalistek, tenistů a stolních tenistů. Čtvrfinálová umístění můžeme přičíst družstvům atletů a ragbistů. Tentokráte se soutěž úplně nevydařila futsalistům (konkurence 30 mužstev) a volejbalistkám (22 družstev).

Jednotlivé výsledky medailistů jsou k dispozici zde.