30. 10. 2019
Tým ČVUT, reprezentující naši univerzitu na XXVI. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 2019, který se konal ve dnech 22. až 25. října, vybojoval třetí místo v soutěži o nejlepší expozici veletrhu. Umístění bylo o to cennější, protože jednotlivé expozice hodnotili sami středoškolští studenti. ČVUT se každoročně umisťuje na předních příčkách v této soutěži již od roku 2010.

Atraktivní expozice ČVUT byla nepřehlédnutelná, a to nejenom dění na stánku, ale i zajímavé přednášky zástupců jednotlivých fakult ČVUT se těšily velkému zájmu středoškoláků a jejich pedagogů, kteří vnímali naši univerzitu velmi pozitivně.

Na letošním veletrhu Gaudeamus bylo zastoupeno 389 vystavovatelů – škol a z toho 94 bylo zahraničních. Návštěvnost veletrhu byla během 4 výstavních dnů 30 152 zájemců a uchazečů ze středních škol.

Fotogalerie z veletrhu je k dispozici zde.