2. 9. 2019
Masarykův ústav vyšších studií ČVUT dále rozvíjí úspěšně založenou tradici, v jejímž rámci uspořádal letos již třetí ročník mezinárodní letní školy MIAS International Summer School, tentokrát na téma Innovation Leadership for Industry. Účastnilo se ho 49 zahraničních bakalářských studentů jedenácti národností a různých oborů technických univerzit, zahrnujících ekonomiku, ekonomii, strojírenství, ale i leteckou konstrukci, informatiku a chemické technologie.

I díky této pestrosti získali studenti při projektové práci a volnočasových aktivitách řadu znalostí a návyků, které jim usnadní zapojení do multikulturních a multidisciplinárních týmů v budoucím zaměstnání. Při závěrečném vyhodnocení obdrželi i transkripty o absolvování předmětů, které jim partnerské univerzity ČVUT uznají v rámci studijních plánů.