8. 5. 2019
Dne 30. dubna se konal druhý ročník Lesamáje, technicky dejvického majálesu. Hudební program doplnila divadelní představení, autorská čtení, taneční workshopy a další aktivity v režii studentských organizací a spolků. Lesamájový průvod v čele s orchestrem VŠCHT slavnostně pokřtil novou pěší zónu v Technické ulici. Nechyběla ani volba májových Veličenstev. Za přítomnosti rektora ČVUT v Praze doc. Vojtěch Petráčka a představitelů institucí Kampusu Dejvice přijali z rukou prof. Evy Jiřičné květinovou korunu: Adam Jaroš za ÚOCHAB, Eliška Hrdá za VŠCHT a v zastoupení Alžběta Vachelová za ČVUT a Markéta Kovaříková za KTF UK.

Lesamáj je multižánrový nekomerční festival, oslava jara, svobody a tvůrčí energie v duchu myšlenky „studenti studentům“.