30. 4. 2019
Od 1. května do 1. července se z Technické ulice v Kampusu Dejvice stala pěší zóna. Uzavírka ulice vznikla jako projekt studentů a magistrátu hlavního města Prahy. Dne 29. dubna se sešli zástupci studentů, radní Jaromír Beránek (zastupující radního pro vzdělávání Víta Šimrala a 1. náměstka primátora Petra Hlaváčka), autorka ideové koncepce urbanistického rozvoje kampusu Pavla Melková, koordinátorka Kampusu Dejvice Zita Adamová a ředitel NTK Martin Svoboda. Setkání přineslo několik rychlých závěrů.

Účastníci schůzky se dále shodli na tom, že bude rozpracována 2. fáze koncepce urbanistiky Kampusu Dejvice, z níž vyplyne jasný akční plán a konkrétní nástroje pro realizaci včetně jmenování zodpovědné osoby pro koordinaci úprav prostoru.