1. 12. 2018
Katedra fyziky Fakulty elektrotechnické ČVUT pořádala od 29. listopadu do 1. prosince pro středoškolské pedagogy akci Podzimní škola. Připravený program zahrnoval několik zajímavých přednášek a exkurzí do laboratoří. Mimo hlavního programu umožnilo setkání s kolegy ze středních škol prodiskutovat společné problémy, které se prolínají celým školským systémem.

Dále byly vyhodnoceny motivační akce pro středoškolské studenty, které pro ně každoročně Fakulta elektrotechnická ČVUT připravuje a také byly připraveny podklady pro budoucí společné projekty zaměřené na propagaci přírodních a technických věd na středních školách. Akce se zúčastnilo 19 pedagogů jak z gymnázií, tak z průmyslových škol. Ti mohli navštívit 8 přednášek a prohlédnout si laboratoře Fakulty elektrotechnické a Českého institutu informatiky robotiky a kybernetiky.