19. 3. 2018
Ve čtvrtek 15. března se posluchači ČVUT v Kampusu Dejvice připojili k celorepublikové studentské stávce #vyjdiven!. Akce se zúčastnilo kolem 900 studentů, které přišli podpořit i jejich pedagogové. Cílem happeningu bylo vyzvat veřejné činitele k obraně ústavních a společenských zvyklostí a hodnot.

Společný protest zde pořádali studenti Českého vysokého učení technického a Vysoké školy chemicko-technologické, připojila se také skupina studentů Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy, která má v dejvickém kampusu také budovu.

Akci okomentoval prorektor pro vědu, tvůrčí činnost a doktorské studium ČVUT prof. Zbyněk Škvor následovně: "Jsou věci, které máme, jen když se o ně staráme. Já jsem rád, že jste přišli, protože se staráte o to, abychom se kdykoli mohli sejít, když chceme, abychom vždycky mohli sami rozhodovat o tom, co chceme a co chceme říkat."