Datum zveřejnění: 
21. 11. 2017
Dne 20. listopadu proběhlo slavností předání cen Nadačního fondu Stanislava Hanzla a také byla udělena mimořádná účelová jednorázová stipendia u příležitosti svátku 17. listopadu.

Nadační fond Stanislava Hanzla byl založen v roce 1997 na počest prvního rektora ČVUT po listopadu 1989. Cílem nadačního fondu je podpora studia a studentů studijních programů akreditovaných na fakultách a vysokoškolských ústavech ČVUT v Praze. V letošním roce získali ocenění tito studenti: Petr Pokorný z Fakulty stavební, Zuzana Broučková z Fakulty strojní, Barbora Suchanová z Fakulty elektrotechnické, Petr Gális z Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské, Jan Tomandl z Fakulty architektury, Luboš Nouzovský z Fakulty dopravní, Tomáš Parkman z Fakulty biomedicínského inženýrství, Tomáš Čejka z Fakulty informačních technologií a Kateřina Zelenková z Masarykova ústavu vyšších studií.

Mimořádná stipendia převzali: Martin Stark a Josef Hoffmann z Fakulty stavební, Jan Krivošej z Fakulty strojní, Barbora Suchanová z Fakulty elektrotechnické, Ondřej Grover z Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské, Barbora Málková z Fakulty architektury, Luboš Nouzovský z Fakulty dopravní, Ondřej Policar z Fakulty biomedicínského inženýrství, Vojtěch Mikšovský z Fakulty informačních technologií, Jan Mlčoch z Kloknerova ústavu a Aneta Požárová z Masarykova ústavu vyšších studií.

Picture

Picture

Picture