2. 10. 2017
Ve dnech 22. a 23. září proběhl v prostoru Kampusu Dejvice dvoudenní KampusFest, který odstartoval nový akademický rok. Akci oficiálně zahájili rektor Českého vysokého učení technického prof. Petr Konvalinka, rektor Vysoké školy chemicko-technologické v Praze prof. Karel Melzoch, prorektor pro tvůrčí a ediční činnost Univerzity Karlovy prof. Jan Royt a ředitel Ústavu organické chemie a biochemie RNDr. Zdeněk Hostomský.

Během dvou dnů si návštěvníci mohli poslechnout mnoho známých hudebních formací, jako byly UDG, Jakub Děkan, Lipo či několik studentských kapel, a představily se také studentské spolky.

Festival pořádala studentská organizace 4Students a Městská část Praha 6. Z akce byla pořízena fotogalerie a také videozáznam.