25. 11. 2016
Expertní panely Rady vlády pro výzkum, vývoj, inovace (RVVI) vybraly ve II. pilíři Hodnocení výsledků výzkumných organizací RVVI 2015 celkem 276 nejlepších výsledků českého výzkumu za období let 2010 až 2014. Kritériem v tomto pilíři je excelence výsledku, jež se posuzuje u publikačních výsledků jejich ohlasem a u výsledků aplikačních průmyslovým dopadem.

V tomto prestižním seznamu se objevilo z celkem 32 výsledků celého ČVUT, z toho 14 publikací či patentů Pochází z Fakulty elektrotechnické, 8 publikací z Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské, 3 publikace z Fakulty stavební, po 2 publikacích mají Fakulta strojní, Fakulta biomedicínského inženýrství a Ústav technické a experimentální fyziky. S jednou publikací přispěla k úspěchu ČVUT také Fakulta dopravní.