11. 12. 2015
Začátkem prosince navštívil ČVUT prezident prestižní výzkumné jihokorejské univerzity KAIST - Korea Advanced Institute of Science and Technology, prof. Sung-Mo Kang. Setkání se uskutečnilo u příležitosti návštěvy prezidentky Korejské republiky paní Park Kun-hje a její vládní delegace v České republice.

Během dne se Sung-Mo Kang setkal se zástupci Rektorátu ČVUT v čele s prorektorem pro zahraniční vztahy prof. RNDr. Miroslavem Vlčkem, DrSc., prohlédl si univerzitní kampus v Dejvicích, Národní technickou knihovnu a navštívil v doprovodu děkana prof. Ing. Igora Jexe, DrSc. několik vybraných pracovišť Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské v Břehové ulici.

Tato návštěva byla oficiálním završením již třetího pětiletého prodloužení Memoranda o vzájemné spolupráci (Memorandum of Understanding) mezi ČVUT v Praze a KAIST.